Rzetelna firma od usług ceglanych

Profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Pracujemy z Pasją.

JPiaskowanie City Park Bydgoszcz 9esteśmy kilkuosobową firmą działającą na terenie całej Polski, czasem poza jej granicami. Właściciel firmy Szymon Sznajderowski jest obecny przy każdym zleceniu. Z tego powodu terminy są czasem wydłużone, jednak wolimy postawić na jakość wykonywanych prac, niż na ilość.

Od 10 lat zajmujemy się odnawianiem starych obiektów ceglanych. Przez ten czas odnowiliśmy dziesiątki budynków, które są teraz naszą wizytówką. Możecie państwo obejrzeć je w wielu miejscach w Polsce. Możecie również porozmawiać z zadowolonymi właścicielami, którzy potwierdzą deklaracje z naszej strony internetowej.

Zajmujemy się również spoinowaniem elewacji ceglanych. Spoinujemy cegły metodą pół-suchą, dziennie minimum kilkadziesiąt metrów kwadratowych. Doradzamy klientom w zakresie doboru kształtu i koloru spoiny.

Wszystkie zlecenia wykonujemy rzetelnie i dokładnie. Każdy z pracowników dokładnie wie co i jak ma robić, dzięki czemu prace przebiegają sprawnie. Cenimy sobie miłą atmosferę, dlatego skład ekipy dobieramy tak, aby  wszystkim dobrze się pracowało we wspólnym gronie.

W okresie zimowym, wtedy gdy materiały budowlane nie pozwalają na wykonywanie prac renowacyjnych, zajmujemy się pracami wewnątrz budynków, gdzie panuje wyższa temperatura. Są to np. prace renowacyjne w ceglanych piwnicach, ale i również prace związane z remontem i wykańczaniem wnętrz.

Właściciel firmy zimową porą pasjonuje się kompleksowym remontem i odnawianiem maszyn rolniczych, ciągników, koparek itp.

Zdjęcia obrazujące nasze prace i potwierdzające nasze zdolności  znajdziecie w Galerii.

Co oferujemy

1
Profesjonalizm

Dzięki doświadczeniu i latach praktyki mamy szerokie pojęcie o tym co robimy. Nie zabieramy się za prace, o których nie mamy żadnego pojęcia. Cenimy sobie fachowe podejście do realizowanych zleceń.

2
Dobra atmosfera

Oferujemy realizację prac na najwyższym poziomie, ale i miłą atmosferę wokół nas. Z nami nie ma rzeczy niemożliwych i problemów nie do rozwiązania. Grunt to dobra komunikacja i jasne ustalanie wszystkich oczekiwań jak i stopnia możliwości w ich realizowaniu.

3
Doradztwo

Możecie liczyć na pomoc z naszej strony w dokonywaniu wyborów związanych z realizacją zlecenia. Nasze doświadczenie pozwala na doradztwo w szerokim pojęciu. Wiemy jakie materiały po latach będą wyglądać gorzej, a jakie będą trwalsze i bardziej praktyczne.  Dzięki wiedzy,  którą posiadamy można zaoszczędzić dużo nerwów jak i pieniędzy.