Poradnik Klienta

1
Oferujemy profesjonalne doradztwo

Jeśli jesteś właścicielem starego obiektu ceglanego, chciałabyś go odnowić a nie do końca wiesz co trzeba zrobić, aby doprowadzić go do porządku, zajrzyj do naszej galerii. Tam znajdziesz wiele zdjęć przed i po renowacji. Jeśli będziesz już pewien naszych zdolności koniecznie wyślij nam zdjęcia i adres obiektu. My w odpowiedzi na Twoje zapytanie wyślemy Ci proponowany zakres prac oraz wycenę.

3
Zarezerwuj termin

Jeśli planujesz remont elewacji, czy też szukasz profesjonalistów od spoinowania cegieł, skontaktuj się z nami jak najszybciej w celu zarezerwowania terminu. Deklaracja taka nie jest zobowiązująca, jednak może zaoszczędzić Ci wiele czasu. Są sytuacje, że niespodziewanie jakaś budowa zostanie przesunięta w czasie, a wtedy można w to miejsce zrealizować coś innego. Więc przy odrobinie szczęścia realizacja Twojego zlecenia może nastąpić bardzo szybko, bez długiego oczekiwania. Zdarzało się, że niektórzy klienci czekali za nami kilka miesięcy – były to przypadki, kiedy zleceniodawca przekonał się jak funkcjonują inne firmy i postanowił poczekać za kimś profesjonalnym.

2
Wycena

Ceny zwykle podajemy za metr kwadratowy powierzchni po rozwinięciu płaszczyzny. Wycena jest możliwa po zapoznaniu się z danym zleceniem. Na podstawie przesłanych fotografii można dokonać wstępnej wyceny. Na cenę wpływa kilka ważnych aspektów. Po pierwsze ważna jest miejscowość. Prace wykonujemy na terenie całej Polski, czasem poza granicami kraju. Odległość ma wpływ na cenę, mowa tu o kosztach dojazdu, noclegów, delegacji dla pracowników. Cena jest również zależna od stopnia trudności w wykonywaniu różnych prac. Stopień zniszczenia starych obiektów czy nawet jakość pomurowania nowych budynków – o wiele więcej pracy trzeba włożyć w spoinowanie krzywo pomurowanych ścian z zaprawą wystającą poza cegły itp. W celu ustalenia ceny najlepiej wysłać fotografie do wglądu.

4
Inne

Jeśli masz inne pytania skontaktuj się z właścicielem firmy Szymonem Sznajderowskim tel. 513 024 188.