Spoinowanie cegieł

Specjalizujemy się w profesjonalnym spoinowaniu elewacji ceglanych.

Mamy 10-letnie doświadczenie w branży fugowania klinkieru.

Potrafimy doradzić odnośni doboru  koloru spoin i rodzaju fug.

Spoiny wykonujemy porządnie i kilkoma stylami, zdjęcia z fugowania różnych budynków znajdziesz w galerii.

Fugowanie starej czerwonej cegły, wymurowanej ozdobnie

Fugowanie starej czerwonej cegły, wymurowanej ozdobnie

Spoinujemy wszelkie rodzaje cegieł.
Potrafimy spoinować ręcznie formowaną cegłę nie powodując jej zabrudzenia. Jest to niezwykle trudna umiejętność, na sukces której składa się wiele czynników. Wszystkie czynniki dobrane w idealnych proporcjach dają sukces a co za tym idzie, kolejnego zadowolonego klienta. Z nami możesz uzgodnić jaki typ i rodzaj spoiny mamy wykonać. Proponujemy spoiny półokrągłe, płaski, wpuszczone, wypukłe, ryflowane, poszarpane, gładkie itd. Możesz liczyć na doradztwo z naszej strony odnośnie najlepszego wyboru.

Fugowanie na czysto

Fugowanie na czysto

Doradzamy również jak wykonać trwalszą spoinę, a za razem tańszą (specjalna usługa dla naszych klientów). Cechujemy się rzetelnością, dokładnością, szybkością działania oraz tym, że jako nieliczna firma budowlana nie pozwalamy sobie na sytuacje spożywania alkoholu w pracy.
Posiadamy doświadczenie, jesteśmy kreatywni, posiadamy sprzęt, który jest niezbędny do realizowania naszych zadań. Dobra organizacja to podstawa. Nasi pracownicy są pełni energii i są chętni do pracy. Podejmują każde nowe zlecenie jako nowe wyzwanie.
Dbamy o to, żeby praca wykonywana była sprawnie i w przewidzianym terminie. Jeśli nie chcesz denerwować się przez “pseudofachowców”, którzy co chwilę będą czegoś potrzebować np. drabiny, folii, wiaderka itd., nie chcesz zerkać ukradkiem czy czegoś nie kradną, sprawdzać czy nic nie zostało zniszczone, sprawdzać czy wszystko zostało wykonane poprawnie to TRAFIŁEŚ DO WŁAŚCIWEJ FIRMY.
Jeśli masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami. Miła obsługa gwarantowana.

Comments are closed.